December 4, 2021
Portali Shprehja

​Aksident në rrugën Gjakovë-Pejë, dy të lënduar

Dy persona kanë marrë lëndime si pasojë e një aksidenti të trafikut sot pasdite në rrugën Gjakovë-Pejë.

Zëdhënësi i policisë rajonale për Gjakovë Nysret Gjurkaj ka konfirmuar se dy vetura janë aksidentuar në fshatin Hereq dhe se personat e aksidentuar janë jashtë rrezikut për jetën.

Tact Watches

“Dy persona janë lënduar në një aksident mes dy veturave. Personave të lënduar u është dhënë ndihma mjekësore dhe ata ndodhen jashtë rrezikut për jetë”, tha Gjurkaj.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe ambulanca mjekësore.

.

Të Ngjajshme

Një person përfundon në spital, u ther me thikë në Prishtinë

admin

Dy këmbësorë goditen nga vetura në Prishtinë

admin

Tentoi të kontrabandonte ari e argjend, i gjenden stolitë e fshehura në bagazh udhëtarit në Aeroportin e Prishtinës

admin

Leave a Comment