January 23, 2022
Portali Shprehja

​Aksident trafiku në në magjistralen Pejë-Prishtinë, dy të lënduar

Dy persona kanë marrë lëndime të lehta fizike si pasojë e një aksidenti të trafikut ndërmjet një autobusi dhe një veture në magjistralen Pejë-Prishtinë, më saktësisht në Drenoc të Klinës.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë rajonale për Pejë Fadil Gashi, sipas të cilit aksidenti ka ndodhur sonte rreth orës 20:30.

Tact Watches

“Personat e lënduar kanë pranuar tretman mjekësor dhe janë liruar më pas për në shtëpi”, ka thënë ai.

.

Të Ngjajshme

Arrestohen dy persona në Gjilan për posedim dhe shitje të kokainës – në mesin e tyre një zyrtar policor

admin

Ishte nisur drejt Zvicrës me pasaportë që dyshohet se nuk ishte e tij, ndalohet nga policia

admin

Gjatë 24 orëve, katër raste të dhunës në familje në Kosovë

admin

Leave a Comment