May 10, 2021
Portali Shprehja

​Audi, BMW apo Mercedes – kush është më i mirë?

Carwow ka nominuar Audi A8, BMW Series 7 dhe Mercedes S-Class dhe po kërkon një përgjigje për pyetjen:

Kush është më i mirë?

Një artikull shumë i rëndësishëm në këtë krahasim është çmimi, dhe besoni apo jo, BMW është më e lira këtu, ndërsa Mercedes S-Class është më e shtrenjta.

Sa i përket dizajnit të jashtëm, Mercedes mori vlerësimet më të mira, ndërsa gjërat ndërlikohen me pjesën e brendshme, dhe pastaj kemi anën teknologjike dhe dinamikën e vozitjes.

Të Ngjajshme

​Volkswagen ID.4, vetura më e shitur elektrike për muajin prill në Norvegji

admin

​Trump dënon vendimin e Facebook për suspendimin e llogarisë së tij në rrjetin social

admin

Apple Maps më në fund shënon emrat e qyteteve të Kosovës në gjuhën shqipe

admin

Leave a Comment