September 21, 2020
Portali Shprehja

​Digjet një veturë në Ranilluk

Një person ka raportuar se nga persona të panjohur i është vënë zjarri veturës së tij.

Ngjarja ka ndodhur dje në fshatin Korminjane të Ranillukut, ku në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore.

Vetura ka qenë e parkuar në oborrin e shtëpisë së ankuesit.

.

Të Ngjajshme

Masë e arrestit shtëpiak për të dyshuarit për sulm seksual dhe dhunë në familje

admin

Malishevë, i hyjnë në shtëpi dhe i vjedhin para, pistoletë dhe ari

admin

Rrahje mes dy femrave në Mitrovicë

admin

Leave a Comment