7 C
Skopje
November 20, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

​Jeni të sëmurë nga xhelozia? Këto 5 gjëra do t’ju shpëtojnë!

Ekspertët, sipas intv.al  kanë renditur disa këshilla si ta shmangni xhelozinë dhe të jetoni të qetë shpirtërisht me partnerin tuaj.
 

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Fillon shit-blerja e duhanit në Maqedoni

shprehja

Planet ogurzeza të qeverisë Zaev

shprehja

Tetovë, rritet numri i familjeve me fëmijë të tretë

shprehja