September 25, 2020
Portali Shprehja

​Lëndohet një punëtor derisa punonte në një objekt

Një person ishte dërguar në QKUK për shkak se derisa kishte qenë duke punuar në një objekt, kishte rënë nga lartësia dhe kishte pësuar lëndime trupore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore, inspektorët e punës dhe prokurori i shtetit.

Viktima është duke marrë tretman mjekësor dhe sipas informatave dyshohet se deri te incidenti ka ardhur si pasojë e pakujdesisë së punëtorit.

Në konsultim me prokurorin lënda e rastit procedohet në procedurë të rregullt.

.

Të Ngjajshme

Policia asgjëson në Gjakovë 212 bimë narkotike “Canabis Sativa”

admin

​Një muaj paraburgim ndaj SH.H për vrasje të rëndë në tentativë

admin

Ngjarje tragjike në Zvicër: Gjendet i vdekur 47-vjeçari nga Kosova, gruaja dhe vajza e tij të plagosura

admin

Leave a Comment