November 27, 2020
Portali Shprehja

​Nën kërcënimin e thikave, një femre dhe një mashkulli në Prishtinë u grabiten telefonat

Dy femra kanë raportuar në Policinë e Kosovës, se nën kërcënimin e thikave u janë grabitur telefonat celularë nga persona të panjohur.

Rastet kanë ndodhur të hënën në Prishtinë.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se një person i panjohur ia ka marrë telefonin duke e kërcënuar me mjet të mprehtë – thikë. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se një person nën kërcënim të mjetit të mprehtë – thikë i ka kërkuar para dhe telefonin dhe më pas është larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

.

Të Ngjajshme

Një punëtor lëndon dorën në një punëtori në Prizren

admin

Rrahje masive në Deçan, përdoren edhe thika – lëndohen katër persona

admin

​6 muaj burg për vjedhjen e veturës që e kishte marrë me qira

admin

Leave a Comment