September 28, 2020
Portali Shprehja

​Rrahje dhe therje me thikë në Prishtinë

Një rrahje ka ndodhur dje në mbrëmë në mes të disa personave në Prishtinë, ku si pasojë dy viktima meshkuj kanë pësuar lëndime.

Njëri prej viktimave kishte marrë lëndime të rënda trupore nga ndonjë mjet i mprehtë – thikë.

Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe sipas mjekëve gjendja e tyre është jashtë rrezikut për jetë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore të cilat janë duke e hetuar rastin dhe nuk raportohet për të arrestuar.

.

Të Ngjajshme

Parandalohet futja e substancave narkotike në Qendrën e Paraburgimit në Prizren

admin

Një vit burgim dy të akuzuarve që i shkaktuan lëndim të rëndë trupor një personi

admin

Gjendet pa shenja jete një trup në Prishtinë – policia jep detajet

admin

Leave a Comment