January 19, 2021
Portali Shprehja

​Rrahje dhe therje me thikë në Prishtinë

Një rrahje ka ndodhur dje në mbrëmë në mes të disa personave në Prishtinë, ku si pasojë dy viktima meshkuj kanë pësuar lëndime.

Njëri prej viktimave kishte marrë lëndime të rënda trupore nga ndonjë mjet i mprehtë – thikë.

Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe sipas mjekëve gjendja e tyre është jashtë rrezikut për jetë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore të cilat janë duke e hetuar rastin dhe nuk raportohet për të arrestuar.

.

Të Ngjajshme

Grabiten para nën kërcënim të thikës në një market në Prishtinë

admin

Falsifikuan para, një muaj arrest shtëpiak për dy të pandehur në Ferizaj

admin

Policia arreston pesë persona që dyshohet të jenë të përfshirë në një tentim grabitje në Gjakovë

admin

Leave a Comment