November 29, 2021
Portali Shprehja

​Suedezja e lejoi burrin e saj të flinte me gra të tjera: Martesa jonë tani është më mirë

“Gjithmonë e kam ditur që burri im do të donte një treshe, por asnjëherë nuk kemi folur hapur për këtë”, thotë Monica.

Ajo gjithashtu tha se është rritur në një familje katolike ku seksi ishte tabu dhe se nuk i lejohej të kishte të dashur.

Tact Watches

“Unë i besoj 100 për qind burrit tim dhe mendoj se përfshirja e të tjerëve në martesë ka përmirësuar marrëdhënien tonë dhe seksin tonë,” vazhdon Monica, e cila normalisht fiton 150.000 dollarë në muaj përmes aplikacionit OnlyFans.

Ajo për herë të parë kishte probleme me libido ndërsa punonte si striptiste në vitin 2015.

“Para se të filloja të punoja në internet, punoja me turne të përditshme si lojtare striptizi dhe kjo më bënte shumë të pa interesuar për seksin. Burrat vazhduan të më shikonin dhe unë gjithmonë duhej të isha e mirë, gjë që më bëri të dëshpërohesha dhe u ndjeva e mjerë”, ka treguar Monica.

Të Ngjajshme

Si ta kuptoni që jeni më inteligjentë nga çfarë mendonit?

admin

Dorëshkrimi i teorisë së relativitetit nga Ajnshtajn shitet për shifrën rekord në ankand

admin

Pse në Angli ka kaq shumë kabina telefonike kur tashmë të gjithë kanë celularë?

admin

Leave a Comment