January 16, 2021
Portali Shprehja

​Tenton t’i dërgojë bashkëshortit marihuanë në burgun e Dubravës, arrestohet

Një femer është arrestuar në Qendrën Korrektuese në Dubravë, e cila kishte shkuar për të vizituar bashkëshortin e saj dhe tentoi t’i dërgojë një qese të vogël me marihuanë.

Sipas policisë, gjatë kontrollimit të sendeve te sjella nga e dyshuara për bashkëshortin e saj, në gjepin e një pale pantallonave është gjetur dhe konfiskuar një qese e vogël me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshe 0.2 gram. Pas intervistimit me urdhër të prokurorit është iniciuar lënda e rastit , ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

.

Të Ngjajshme

Sulmohet një polic në Prishtinë, gjatë inspektimit në një restorant për masat antiCOVID

admin

Trupi i Fadil Syleviqit dërgohet në IML për obduksion

admin

Sulmohet fizikisht një shofer i autoambulancës në Mitrovicë

admin

Leave a Comment