May 26, 2022
Portali Shprehja

​Tri shenjat e horoskopit do të jenë me fat në janar – do të fitojnë para

Urani në Dem, Venera retrograde dhe Mërkuri retro që vjen na sjellin një ngadalësim të planeve financiare, ndaj duhet të jemi të kujdesshëm me investimet.

Në janar, këto tri shenja presin para:

Tact Watches

Dashi

Ju jeni prova se çdo përpjekje shpërblehet. Përpjekja juaj është në rrezik, kështu që pritet një rritje këtë muaj. Kjo është periudha kur, në bazë të provave në punë, mund të merrni një promovim ose një pozicion më të paguar.

Shigjetari

Aktualisht jeni një bankier i shkëlqyeshëm pasi keni kursyer mjaftueshëm para për pushime. Nuk ka dimër për ju dhe nuk do të mbeteni pa para.

Peshku

Pas 12 vjetësh, Jupiteri hyri në shenjën tuaj dhe filloi të punonte për të pasur më shumë lumturi dhe prosperitet. Edhe pse kjo është një periudhë kur keni shpenzime të larta, nën ndikimin e planetëve nga Bricjapi dhe Jupiteri, mund të prisni një fitim monetar.

.

Të Ngjajshme

Futbollisti i Fiorentinës joshet nga prezantuesja në konferencë për shtyp, bëhet hit në internet

admin

Qeni me peshë gati 100 kilogramë, shpesh e ngatërrojnë me lopë

admin

Pamje të frikshme: Momenti kur leopardi tenton ta sulmojë foshnjën

admin

Leave a Comment