December 6, 2020
Portali Shprehja

1 237 raste të reja me COVID dhe 39 viktima në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 3 200 teste te dyshuara për CoViD-19 dhe prej tyre 1237 kanë rezultaur pozitivë, ose 39 per qind e testeve. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 39 pacientë, ndersa janë shëruar 748 persona.

The post 1 237 raste të reja me COVID dhe 39 viktima në 24 orët e fundit appeared first on Alsat.

Të Ngjajshme

Ekspertët kritikojnë punën e deritanishme të Kuvendit

admin

Deponia në Rusino përsëri përfshihet nga flakët

admin

Rruga “Brigada Maqedono-Kosovare”, e rrezikshme për qytetarët

admin

Leave a Comment