October 21, 2021
Portali Shprehja

10 muaj pas “ferrit”, talenti i Barcelona-s rikthehet me gol: i mjaftojnë pak minuta (VIDEO)

Barcelona kthehet për të fituar në ligë, pas dy barazimeve të vendosura njëra pas tjetrës me Granadën dhe Cadiz.

Fitorja 3-0 për blaugranët (të cilët nuk e kishin Koeman në stol, të skualifikuar) kundër Levantes, tashmë u vulos dy herë në çerekun e parë të një ore me të gjitha golat holandezë nga Depay (6 ‘) dhe De Jong (14’).

Katalanasit i mbyllen llogaritë me talentin Ansu Fati, duke shënuar menjëherë në ditën e kthimit në fushë.

I futur në minutën e 81 -të, xhevahiri me numrin “10” lagu kështu kthimin ne fushe me një gol që zgjeron edhe më shumë buzëqeshjet e Barcelonës.

.

Të Ngjajshme

LAJMI I FUNDIT | Skandali “sex-tape” me Valbuena, prokurori burgos Karim Benzema

admin

Dy lajme negative, një pozitiv dhe “rebusi” Ibrahimovic te Milani i Piolit!

admin

E paprecedentë! Presidenti i klubit të Bundesligës dhunohet nga tifozët kundërshtarë

admin

Leave a Comment