June 5, 2023
Portali Shprehja

136 gjoba në Shkup, 53 për tejkalim të shpejtësisë

Ministria për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejtë 153 shkelje të rregullave të trafikut, prej tyre: 53 për tejkalim të shpejtësisë, 12 për ngasje të makinës në gjendje të dehur, 4 për ngasje të makinës pa patentë shoferi, .

Sipas njoftimit të MPB-së janë shqiptuar dhe 5 gjoba për mosvënien e rripit të sigurisë dhe 5 të tjera për përdorim të telefonit gjatë vozitjes…/alsat.mk

.

Të Ngjajshme

Escobar: Kurti të largojë policinë nga veriu! Urgjentisht të nis puna për Asociacionin

Një ari ka hyrë në furrë, ka trembur punonjësit dhe ka ngrënë 60 ëmbëlsira

26 vjet pas vdekjes së tij, Tupac merr një yll në Hollywood Walk of Fame

Leave a Comment