April 17, 2021
Portali Shprehja

15 persona nuk kanë respektuar orën policore, 533 gjoba për mosmbajten e maskës

Nga ora 22:00 e datës 18.03.2021 deri në ora 05:00 të ditës së sotme janë konstatuar 15 shkelje të orës policore. Ndërkohë në 24 orët e fundit janë regjistruar edhe 455 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse, edhe kjo e detyrueshme me ligj.

.

Të Ngjajshme

Në gjoksin e Iles rrah zemra e Vericës, kirurgët shpëtuan tre jetë

admin

Regjistrohen 31 viktima dhe 824 raste të reja me Covid-19

admin

Ligji për Shtetësi, opozita shqiptare përgatit ndryshimet

admin

Leave a Comment