September 27, 2020
Portali Shprehja

15 vjeçarja zhduket në lumë, babai zhytet çdo mëngjes për ta kërkuar

Në pamje shihet një baba i cili nuk heq dorë së kërkuari vogëlushen. E njëjta u mbyt në lumin Adda në parkun Bartesaghi në Sondrio, transmeton lajmi.net.

Ai çdo ditë shkon te lumi, zhytet dhe lëshon britmë përmes shkëmbinjëve vajzën e tij Hafs e cila ishte vetëm 15 vjeç.

Për gazetën ditore Provinca e Sondrio prindi zemërthyer i bëri thirrje të gjithëve ta ndihmojnë për të gjetur të bijën e tij, Hafsën.

Nga autoritetet lokale vajza është deklaruar e zhdukur për më shumë se dhjetë ditë. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Moment i tmerrshëm: Një shofer përshkon një vendkalim vdekjeprurës

admin

Ja çfarë thotë forma e gishtit për personalitetin tuaj

admin

3 situata ku prindërit lëndojnë fëmijët e tyre dhe nuk e kuptojnë

admin

Leave a Comment