January 27, 2022
Portali Shprehja

16-vjeçari ndërron jetë pasi luajti 6 orë PUBG

Indiani Furkhan Qureshi, 16 vjeç, vdiq nga sulmi në zemër pasi luajti 6 orë PUBG, transmeton lajmi.net.

Sipas raportit mjekësor, djali nuk mundi t’i rezistonte shokut për shkak të humbjes në një ndeshje online me shokun e tij: Furkhan filloi të luante menjëherë pas drekës dhe vazhdoi për më shumë se 6 orë rresht.

Tact Watches

U përpoq aq shumë të fitonte në këtë lojë sa kur humbi në fund të saj, pësoi sulm në zemër. /Lajmi.net/

.

Të Ngjajshme

Test për inteligjentët: A mund ta gjeni insektin që e ka ngjyrën ndryshe nga të tjerët?

admin

Burrit i “shpërtheu” telefoni në dorë, ja çfarë ndodhi më pas

admin

Si po pasurohen të rinjtë nga TikTok, trendi i videove LIVE që po përfitojnë dhe VIP-at shqiptar

admin

Leave a Comment