July 27, 2021
Portali Shprehja

17 raste të reja me Kovid-19, regjistrohet dhe një viktimë

Gjatë 24 orëve të fundit, janë kryer 2.896 teste dhe janë regjistruar 17 raste të reja të COVID-19, dhe atë: Shkup – 6, Tetovë – 9, Prilep 1 dhe Gostivar 1 rast i ri. Në ndërkohë pas 10 ditësh regjistrohet edhe një viktimë nga Shkupi. Nga Instituti I Shëndetit Publik (ISHP) njoftojnë edhe për 8 pacientë të shëruar nga koronavirusi. Numri i rasteve aktive është 241.

.

Të Ngjajshme

BE le të lajmërohet kur të vendos për të vazhduar procesin integrues, tha Zaev

admin

Zaev: Data e zgjedhjeve lokale mbetet 17 tetori

admin

Filipçe: Pika e vaksinimit “Boris Trajkovski” do të mbyllet

admin

Leave a Comment