May 12, 2021
Portali Shprehja

17 shkelje të orës policore, 511 gjoba për mosmbajtje të maskës

Nga ora 20:00 e ditës së djeshme (15.04.2021) deri në ora 05:00 të ditës së sotme Ministria për Punë të Brendshme ka regjistruar 17 shkelje të orës policore. Në ndërkohë në gjithë territorin e vendit janë regjistruar edhe 511 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse si preventivë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

.

Të Ngjajshme

Strugë-Qafëthanë, Nikollovski pa përgjigje për rindërtimin e rrugës

admin

Komitet për bashkëpunim ekonomik mes RMV-së dhe Greqisë

admin

Qytetarët: Veprimi i Artan Grubit, për pikë politike!

admin

Leave a Comment