January 28, 2022
Portali Shprehja

2 viktima dhe 1.725 të infektuar me virus

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 7.472 testime të realizuara 1.725 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona, transmeton TV21.

Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 332 pacientë të shëruar nga Covid-19, ndërkaq, 2 pacientë e kanë humbur betejën me korona virusin./TV21

Tact Watches

Të Ngjajshme

Alsat: BDI-ja e harroi në burg Rexhail Qerimin!

admin

Xhaferi caktoi seancën për shfuqizimin e Qeverisë së Përzhinës

admin

Këmbësorëve u shuhet jeta në vizë bardha, policia në aksion – shqipton gjoba

admin

Leave a Comment