January 28, 2022
Portali Shprehja

20-vjeçarja kërkon ndihmë financiare për të zvogëluar gjoksin e saj të madh

Jasmin-Alexandra Vlassi nga Skocia ka kërkuar ndihmë financiare në mënyrë që të bëjë operacion gjoksin e saj të madh, transmeton lajmi.net.

Ajo hapi faqen ‘GoFundMe’ për të bërë më në fund operacionin që e donte që nga rinia e saj.

Tact Watches

Vajza vuri re se ishte ndryshe qysh në shkollën fillore, kur tha se kishte ushqyer disa fëmijë me gji.

Gjinjtë e mëdhenj gjithashtu shkaktojnë dhimbje fizike, dhe probleme të shumta në organizëm.

Pas një vizite te mjeku, ajo kishte ndjenjën se gjinjtë e saj po rriteshin vazhdimisht, kështu që vendosi të zgjidhë problemin e saj me të fshehtën.

“Unë nuk po ndihem mirë me këtë gjoks të madh, kështu që duhet t’a operoj, dhe më duhet ndihma juaj sepse unë nuk jam e pasur aq shumë sa t’a bëj këtë operacion me financat e mija”, tha ajo. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Burri ia “sheh sherrin” Bitcoinit, një grua e mashtron dhe e detyron të investojë 180 mijë euro

admin

9-vjeçari me pasuri marramendëse, ka disa vetura super luksoze

admin

Hëngri gabimisht “Burger King” me proshutë derri, ja çfarë i ndodhi të riut mysliman

admin

Leave a Comment