August 17, 2022
Portali Shprehja

21-vjeçari shqiptar vdes në Kroaci pasi bie nga lartësia në vendin e punës

Një 21-vjeçar me shtetësi shqiptare ka humbur jetën të premten në Kroaci. Ai dyshohet se ka rënë nga një lartësi prej rreth 20 metrash në vendin e tij të punës.

Aksidenti është raportuar në polici pak para orës 07:30, tha Maja Barbir Grubiq, zëdhënëse e Policisë së Bjelovar-Bilogora, raportojnë mediat kroate, transmeton Telegrafi.

Ajo shtoi se rrethanat do të dihen pas hetimeve që janë duke vazhduar.

Përveç policisë, në terren janë edhe inspektori i sigurisë në punë dhe avokati i shtetit. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Prizren, dëshmitari tregon detaje si u ther për vdekje me thikë shoku i tij

admin

Aksident në rrugën magjistrale Prishtinë-Podujevë, lëndohen shtatë persona

admin

U nis i armatosur drejt ambulantes për ta sulmuar një person, arrestohet i dyshuari në Suharekë

admin

Leave a Comment