May 15, 2021
Portali Shprehja

22 shkelje të orës policore, 537 gjoba për mosmbajtje të maskës

Nga ora 20:00 e ditës së djeshme (18.04.2021) deri në ora 05:00 të ditës së sotme Ministria për Punë të Brendshme në gjithë territorin e vendit ka regjistruar 22 shkelje të orës policore. Në ndërkohë raportohen edhe për 537 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse si preventiv për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

.

Të Ngjajshme

Afate të reja për ndërtimin e Bit Pazarit, punimet përfundojnë për dy muaj

admin

Radhë të gjata dhe pritje të shumta në pikat e vaksinimit

admin

Regjistrohet numër rekord i të shëruarve nga koronavirusi

admin

Leave a Comment