June 21, 2021
Portali Shprehja

22 vjet prej Ditës së Madhe kur çizmet e ushtarëve të UÇK’së shkelën në Prishtinë – Iliria News Agency

Hoxhaj për 11 qershorin: 22 vjet prej Ditës së Madhe kur çizmet e ushtarëve të UÇK’së shkelën në Prishtinë – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Mbërrijnë edhe 50 mijë doza të tjera të vaksinës Coronavac – Iliria News Agency

admin

Kandidatët që bëjnë premtime milionëshe rrejnë, i paralajmëron qytetarët kryetari i Hanit të Elezit – Iliria News Agency

admin

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, shamngni futjen në ujë të ftohtë dhe orët e pikut (VIDEO) – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment