23 raste të reja me koronavirus në Shqipëri, 146 në total

loading...

Shkon në 146 numri i të infektuarve me COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 23 raste të reja me COVID-19 deri sa janë kryer 111 testime. Për momentin gjithsej në Shqipëri janë testuar 1041 raste të dyshuara dhe prej  të cilëve  146 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

.

loading...

Të ngjajshme

Rumania “rihapet” më 15 maj, ulen gjobat për shkelësit e kufizimeve

shprehja

Teuta Arifi: Spitali Klinik në Tetovë është përgatitur me 400 shtretër

shprehja

Mickoski: Takimi i liderëve tek presidenti Pendarovski, më 12 maj

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë