May 12, 2021
Portali Shprehja

24 shkelje të orës policore, 548 gjoba për mosmbajtje të maskës

Nga ora 20:00 e ditës së djeshme (21.04.2021) deri më sot në ora 05:00 MPB-ja ka konstatuar 24 shkelje të orës policore. Në ndërkohë nga ky dikaster njoftojnë se në 24 orët e fundit në gjithë territorin e vendit janë regjistruar edhe 548 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse si preventiv për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

.

Të Ngjajshme

Strugë-Qafëthanë, Nikollovski pa përgjigje për rindërtimin e rrugës

admin

Komitet për bashkëpunim ekonomik mes RMV-së dhe Greqisë

admin

Qytetarët: Veprimi i Artan Grubit, për pikë politike!

admin

Leave a Comment