May 16, 2021
Portali Shprehja

27 shkelje të orës policore, 435 gjoba për mosmbajtje të maskës

Nga ora 20:00 e ditës së djeshme (13.04.2021) deri sot në ora 05:00 Ministria për Punë të Brendshme ka regjistruar 27 shkelje të orës policore. Gjithashtu nga Ministria e Brendshme njoftojnë se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar edhe 435 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse si preventiv për parandalimin e përhapjes së Kovid-19.

.

Të Ngjajshme

Afate të reja për ndërtimin e Bit Pazarit, punimet përfundojnë për dy muaj

admin

Radhë të gjata dhe pritje të shumta në pikat e vaksinimit

admin

Regjistrohet numër rekord i të shëruarve nga koronavirusi

admin

Leave a Comment