January 27, 2021
Portali Shprehja

28 viktima dhe 1 093 raste të reja me COVID

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 3 084 teste për CoViD-19 dhe prej tyre 1 093 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus, ose 35 për qind e testeve të kryera. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 28 pacientë, ndërsa janë shëruar 819 persona.

The post 28 viktima dhe 1 093 raste të reja me COVID appeared first on Alsat.

Të Ngjajshme

Janë regjistruar disa lëkundje të tërmetit në vend

admin

Gjorçe Petrov, 119 gjoba për shkelje në trafik

admin

Masat kundër Covid-19 kanë ulur numrin e të sëmurëve me grip

admin

Leave a Comment