January 30, 2023
Portali Shprehja

3 gola në 22 minuta, gafa e javës vjen në Monza-Inter (Pamjet)

Inter-i është kthyer në fushë për javën e shtatëmbëdhjetë të Serisë A pas fitores së madhe 1-0 të marrë në mesjavë kundër Napoli-t kryesues.

Zikaltrit po luajnë në transfertë kundër Monza-s së Berlusconi-t dhe Galliani-t. Një sfidë që ka nisur menjëherë me gol ajo që po zhvillohet në stadiumin Brianteo.

Kanë qenë zikaltrit ata që kanë goditur të parët me një gol të Darmian në minutën e dhjetë. Megjithatë, kundërpërgjigjja e vendasve ka qenë e menjëhershme. duke barazuar me një gol të bukur të Ciurria-s.

Rezultati ka ndryshuar përsëri 11 minuta më mbrapa. Këtë herë kanë qenë interistët që janë kthyer në avantazh me një gol të Lautaro Martinez, i cili ka marrë një super dhuratë nga mbrojtja vendase.

GOLI I PARE I INTERIT – VIDEO

GOLI I PARE I MONZAS – VIDEO

GOLI I DYTE I LAUTAROS – VIDEO

 

.

Të Ngjajshme

Florentino Perez zbulon sekretet e përmbysjeve “heroike” për Champions-in e 14-të

admin

E papritura e madhe e merkatos! “Teprica” e Guardiolës te Bayern Munich, gati firma edhe me sulmuesin e njohur

admin

CR7 i ndodh ajo që s’e kishte menduar kurrë në Arabi, tifozët sauditë i përdhosin emrin dhe numrin (pamjet)

admin

Leave a Comment