September 27, 2021
Portali Shprehja

3 minuta zjarr te PSG! Neymar-Icardi-Mbappe tërbohen me gola (VIDEO)

Kanë mjaftuar 3 minuta në pjesën e dytë në harkun e të cilave treshja e sulmit Neymar, Icardi dhe Mbappe të shënojnë ndaj Montpellier, që prej pjesës së parë luan me dhjetë futbollistë.

Fillimisht ishte Mbappe që dha asist për Neymar, më pas Icardi në qendër të zonës gjeti golin dhe e mbylli Mbappe këto 180 sekonda duke çuar shifrat në 4-0.

.

Të Ngjajshme

Mourinho kundër Ligës, fjalia që shkaktoi kaos: Është e gjitha një m*t…

admin

Iu tregoi organet gjenitale, denoncon Anna Falchi: Shikoni se çfarë bëri Zaniolo në fund të lojës (video)

admin

4957 ditë më pas, Barcelona feston golin e një numër “10” ndryshe nga Messi! I fundit Ronaldinho

admin

Leave a Comment