September 30, 2020
Portali Shprehja

30 ditë paraburgim për të arrestuarit e djeshëm në Kumanovë

Nga 30 ditë paraburgim u është caktuar personave që dje u arrestuan në Kumanovë. Sipas kreut të Agjencisë ndërkombëtare të sigurisë, Viktor Dimovski caku i grupit në fjalë kanë qenë objektet vitale në vend.

Gjatë ditë MPB-ja publikoi edhe video nga aksioni policorë.  Derisa Alsat gjatë ditës së djeshme informoi për aksionin policorë dhe arrestimin e personave në fjalë.

Të Ngjajshme

Qeveria nuk diskutoi heqjen e testit PCR si kusht për kalimin e kufijve

admin

Mësimi online “zhduku” kompjuterët e lirë

admin

Burg për Gruevskin e arratisur, Janakieski mori dënim me kusht

admin

Leave a Comment