June 18, 2021
Portali Shprehja

30 raste të reja dhe 359 të shëruar nga Kovid-19

Nga 1658 teste të kryera gjatë 24 orëve të fundit në Republikën e Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 30 raste të reja të të infektuarve me Kovid-19. Në ndërkohë Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar edhe 359 të shëruar dhe 16 viktima, prej të cilëve 8 janë nga Shkupi, 1 nga Kumanova, 2 nga Manastiri, 1 nga Gostivari, 1 nga Ohri, 1 Strumicë, 2 Koçanë, 1 Kërçovë, 1 Radovish, 1 Vinicë dhe 1 viktimë nga Probishtimpi.

.

Të Ngjajshme

Pasdite shi i rrëmbyeshëm, vazhdon periudha e motit të paqëndrueshëm

admin

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e tri vendeve të Ballkanit

admin

Zaev në Vjenë, merr pjesë në Samitin për Ballkanin Perëndimor

admin

Leave a Comment