September 26, 2020
Portali Shprehja

30 vjeçari nga Saraji humb jetën pasi bie në korridorin e ashensorit

Sot rreth orës 9:30 minuta në Rrugën Pushnikova në ndërtesën ku po kryenin punët ndërtimore personi M.M. i moshës 30 vjeçare nga Saraji , nga shkaqe të panjohura deri tani ka rënë në korridorin e ashensorit dhe ka humbur jetën. Në vendngjarje menjëherë ka arritur ekipi i Ndihmës së shpejtë dhe vetëm ka konstatuar vdekjen. Në vendngjarje janë edhe ekipet e policisë dhe Prokurorit Publik të cilët po punojnë në zbardhjen e plotë të rastit.

Lajmi në përditësim…

Të Ngjajshme

“Kovid-19”, Filipçe: Nuk ka nevojë për masa kufizuese

admin

Qytetarët e Maqedonisë do të mund të kalojnë transit nëpër Kosovë pa PCR test

admin

Mbrojtja e mjedisit do ta rrisë koston e energjisë elektrike

admin

Leave a Comment