January 16, 2022
Portali Shprehja

30-vjeçari vë bast në kazino 2 euro dhe fiton mbi 2.6 milionë

Sipas kazinos, në 10 vite ky “sistem” ka nxjerrë 66 fatlumë mes tyre 31 milionerë dhe ka dhënë fitime mbi 74 milionë euro.

Ndërkohë, natën e Vitit të Ri në një kazino në Saint-Malo në Francën perëndimore, një 40-vjeçar fitoi më shumë se 200,000 euro, pasi kishte vënë bast 80 cent./news.in-24

Tact Watches

Të Ngjajshme

​Tri shenjat e horoskopit do të jenë me fat në janar – do të fitojnë para

admin

Cili është aplikacioni që përdoret më së shumti në Kosovë?

admin

Gruaja rrah keq nxënësin pasi ia goditën veturën me topa bore

admin

Leave a Comment