March 7, 2021
Portali Shprehja

355 gjoba për mosmbajte të maskës në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit (05/06.02.2021) në gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 681 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse si preventiv kundër përhapjes së koronavirusit.

Ministria e Brendshme në vazhdimësi apelon deri tek të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

.

Të Ngjajshme

Aksioni policor në “Bogorodicë”, kapen qindra kilogramë marijuhanë

admin

Policia me aksion anti-drogë në “Bogorodicë”

admin

Najçevska: Dorëheqja morale, term i panjohur tek ne

admin

Leave a Comment