February 1, 2023
Portali Shprehja

40 vjeçari nga Shkupi vret nënën dhe gjyshen

 

Një 40 vjeçar nga Shkupi me iniciale J.M. dyshohet se gjatë ditës në mënyrë çnjerëzore ka vrarë nënën 60 vjeçare dhe gjyshen 80 vjeçare.

Informacionin për Alsat e ka konfirmuar MPB nga ku thonë se i dyshuari është arrestuar.

Nuk dihen motivet e vrasjes dhe gjendja psiko-fizike e të dyshuarit./Alsat.mk

Të Ngjajshme

Sevilja forcohet me lojtarë nga Totenhami dhe Marseja

Grupi i Zjarrit në Kërçovë: Ahmetin e mbrojmë vetëm ne

Duel i futbollistëve shqiptarë në Kupën e Italisë

Leave a Comment