February 26, 2021
Portali Shprehja

446 gjoba për mosmbajtje të maskës në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit (19/20.02.2021), Ministria për Punë të Brendshme në gjithë territorin e vendit ka regjistruar gjithsejtë 446 gjoba për mosmbajtje të maskës mbrojtëse, si preventivë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Nga MPB-ja në vazhdimësi bëjnë thirrje që të respektohen masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

 

.

Të Ngjajshme

Rexhepi: Mijallkov duhej të dërgohej në Burgun e Shutkës, jo në arrest shtëpiak

admin

“Monstra”, Ademi: Kemi kërkuar zbardhjen e së vërtetës, pa predikuar epilogun e një procesi të këtillë

admin

Rexhepi: Rigjykimi i “Monstrës” ishte premtuar nga LSDM-ja për të marr votat e shqiptarëve në 2016

admin

Leave a Comment