January 26, 2021
Portali Shprehja

466 shkelje për mos-mbajtje të maskës

Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 466 shkelje për mos-mbajtje të maskës mbrojtëse.

Nga Ministria për Punë të Brendshme në vazhdimësi apelojnë deri tek të gjithë qytetarët që të respektojnë dhe zbatojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

Të Ngjajshme

Tetovë, blen cigare dhe paguan me euro false

admin

Ndalohet lëvizja e automjeteve të rënda në rrugën Kriva Pallankë-“Deve Bair”

admin

ISHP: Ulet numri i të infektuarve dhe të të vdekurve nga Kovid-19

admin

Leave a Comment