November 29, 2021
Portali Shprehja

469 raste të reja dhe 13 viktima nga Covid-19

Për 24 orë në Maqedoninë e Veriut janë realizuar 3.296 testime prej të cilave pozitive kanë rezultuar 469.

Në po të njëjtën periudhë, siç njoftojnë nga Ministria e Shëndetësisë janë shëruar 375 pacientë, kurse betejën me virusin e kanë humbur 13 persona.

Tact Watches

Raste aktive në vend janë 8.415./TV21

Të Ngjajshme

Sot takim i ri Zaev-Gashi! A do të arrihet marrëveshje?

admin

Bora mbulon Kodrën e Diellit, bllokohen disa makina

admin

Ndalohet hyrja në Izrael për 14 ditët e ardhshme

admin

Leave a Comment