September 27, 2020
Portali Shprehja

473 gjoba për mosmbajtje të maskës në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 473 shkelje për mosmbajtjen e maskës. Ministria e Punëve të Brendshme apelon deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona

Të Ngjajshme

“Megjashi”: 42 për qind e fëmijëve ndjehen të diskriminuar

admin

Mësimi online nuk do të nisë në shumë shkolla, shkak mungesa e pajisjeve

admin

Kumanovë, mjeku sulmon mjekun

admin

Leave a Comment