January 27, 2021
Portali Shprehja

485 dënime për mos-mbajtje të maskave

Gjatë 24 orëve të kaluara në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, lidhur me mos-mbajtjen e maskës mbrojtëse janë regjistruar 485 shkelje.

Ministria e Punëve të Brendshme u apelon qytetarëve që t’i respektojnë masat dhe protokollet, e miratuara nga Qeveria me qëllim të ballafaqimit me Kovid-19.

Të Ngjajshme

Nëntë viktima dhe 394 raste të reja me Covid-19, qindra të shëruar

admin

Autobusët në Tetovës edhe për një kohë nuk do të lëshohen në përdorim

admin

Falsifikimi i patentë shoferëve, policia heton rastin

admin

Leave a Comment