November 29, 2021
Portali Shprehja

493 raste të reja dhe 17 viktima nga Kovid-19

493 raste të reja me Kovid-19 janë regjistruar në Maqedoninë e Veriut nga realizimi i 2.911 testimeve për 24 orë.

Janë regjistruar 532 të shëruar dhe 17 viktima.

Tact Watches

Në mënyrë shtesë në regjistrin e personave të vdekur nga Kovid-19 janë evidentuar edhe 6 viktima që kanë ndërruar jetë gjatë periudhës prej 28.10.2021 deri 05.11.2021.

Raste aktive në vend janë 8.391./TV21

Të Ngjajshme

Sot takim i ri Zaev-Gashi! A do të arrihet marrëveshje?

admin

Bora mbulon Kodrën e Diellit, bllokohen disa makina

admin

Ndalohet hyrja në Izrael për 14 ditët e ardhshme

admin

Leave a Comment