January 17, 2022
Portali Shprehja

5 banorë të rinj futen në Big Brother VIP, ja kush janë ata

Meqenëse është shtyer finalja e madhe, Big Brother ka vendosur ta mbushë përsëri shtëpinë me banorë.

Gjatë ditës është komentuar se do të ketë tri hyrje të reja, por e vërtëta është se janë pesë banorë të rinj.

Tact Watches

Genajd, Egzona, Eltioni, Xheisara dhe Arbëri janë banorët më të rinjë të Big Brother Albania VIP.

Balerin, këngëtare, gazetare e sportist janë profesionet e tyre. Për më shumë do ti njohim në ditët në vazhdim.

 


Të Ngjajshme

“Turp”, media e njohur zvicerane shpërndanë foton e Einxhel dhe Dagz, ja për çka bëhet fjalë

Shqipja përplaset me Antonelën: Ti më qaje në telefon për Mevlanin e Atdheun

Kështu e “llaston” DJ Geek, Dafinën: Burri im më do…

Leave a Comment