August 5, 2021
Portali Shprehja

5 raste të reja me Kovid-19, një person ka ndërruar jetë

Në 24 orët e fundit sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë kryer 2466 teste nga të cilat 5 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid-19 dhe atë: Shkup-3, Kumanovë-1 dhe Tetovë-1. Ndërkohë janë regjistruar edhe 8 pacientë të shëruar. 2 nga Shkupi, 2 nga Tetova, Kërçovë-1, Gjevgjeli-1, Vallandov-1 dhe Demir Hisar një rast. Ndërkohë që ka ndërruar jetë vetëm një pacientë nga Kërçova, i moshës 39 vjeçe.

.

Të Ngjajshme

Infektimet me koronavirus, vazhdojnë të kryesojnë Tetova dhe Shkupi

admin

Sopot, zjarri shkrumbon katin e sipërm të një shtëpie

admin

Për një dekadë nuk është blerë asnjë zjarrfikëse e re

admin

Leave a Comment