January 15, 2021
Portali Shprehja

51 vjeçare, por Jennifer Lopez duket perfekte

Ylli televiziv, Jennifer Lopez vazhdon të jetë njëra ndër femrat më të famshme në botë.

Në secilën paraqitje të saj ajo merr vëmendje maksimale.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

51 vjeçarja së fundi është fotografuar nga paparacët, derisa është parë në shoqërinë e bashkëshortt të saj Alex Rodriguez.

E veshur me xhinse dhe me një xhaketë, ajo shkëlqen e gjitha.

Padyshim lidhja me Rodrigues, duket se e ka lumturuar kaq shumë atë.


Të Ngjajshme

Ja çfarë raporti ka Gili me rejen e saj

admin

Sa bukur duket gruaja e Lumi B me dimia

admin

Modelja e njohur provokon duke nxjerr gjoksin jashtë pa sytjena

admin

Leave a Comment