September 21, 2020
Portali Shprehja

51 vjeçare, por Jennifer Lopez duket perfekte

Ylli televiziv, Jennifer Lopez vazhdon të jetë njëra ndër femrat më të famshme në botë.

Në secilën paraqitje të saj ajo merr vëmendje maksimale.

51 vjeçarja së fundi është fotografuar nga paparacët, derisa është parë në shoqërinë e bashkëshortt të saj Alex Rodriguez.

E veshur me xhinse dhe me një xhaketë, ajo shkëlqen e gjitha.

Padyshim lidhja me Rodrigues, duket se e ka lumturuar kaq shumë atë.


Të Ngjajshme

Egzona e bën dimër në vjeshtë

admin

Kim Kardashian drejt divorcit nga Kanye West

admin

Ja çfarë mendimi ka partnerja e Seldit për Mimozën

admin

Leave a Comment