August 2, 2021
Portali Shprehja

6 të infektuar dhe 27 të shëruar nga Kovid-19, në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 1650 teste prej të cilave 6 persona kanë rezultuar pozitiv me Kovid-19 dhe atë në Shkup 5 dhe një në Kërçovë. Në ndërkohë Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 27 pacientë të shëruar. Fatmirësisht në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë viktimë.

.

Të Ngjajshme

Dy tetovarë kapen me kokainë në autostradën Shkup-Tetovë

admin

Moti me diell dhe i nxehtë, temperatura deri në 43 gradë

admin

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

admin

Leave a Comment