April 16, 2021
Portali Shprehja

631 qytetarë gjobiten për mosmbajtjen e maskës

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë territorin e vendit tonë janë sanksionuar 631 qytetarë për mosmbajtjen e maskës, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Nga atje apelojnë deri te të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

.

Të Ngjajshme

Zaev: Besoj se arritëm marrëveshje për Ligjin për shtetësi

admin

“Souftueri”, arrest shtëpiak për Rashkovskin

admin

“Rashkovski”, Zaev: Të gjithë jemi të barabartë para ligjit, të mos ketë dilema

admin

Leave a Comment