May 23, 2022
Portali Shprehja

68 aksidente për 24 orë në Kosovë, njëri prej tyre ishte me fatalitet  

Policia e Kosovës, bën të ditur në raportin 24 orësh se kanë ndodhur 68 aksidente.

Sipas raportit të policisë, thuhet se njëri prej tyre ishte me fatalitet, ndërsa 34 të tjera ishin me të lënduar dhe 33 sosh me dëme materiale.

Tact Watches

Tutje në raport, thuhet se për 24 orë janë shqiptuar 376 tiketa të trafikut.

Ndërsa, janë arrestuar 13 persona prej tyre 11 janë dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Tre të lënduar nga një aksident trafiku në magjistralen Suharekë – Prizren

admin

Një tjetër fëmijë humb jetën pasi ra në lumë, vdes 6-vjeçari në Dragash

admin

Mashtroi mërgimtarin përmes Facebook-ut duke ia marrë 750 euro, dënohet me 100 ditë burgim dhe 200 euro gjobë

admin

Leave a Comment