November 27, 2020
Portali Shprehja

685 gjoba për mosmbajtje të maskës mbrojtëse

Gjatë 24 orëve të fundit (21/22.11.2020) në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 722 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse. Nga MPB-ja në vazhdimësi apelojnë deri tek të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

 

The post 685 gjoba për mosmbajtje të maskës mbrojtëse appeared first on Alsat.

Të Ngjajshme

Shtabi Qendror për Menaxhim me Kriza do të mbajë mbledhje

admin

Gjendja me Covid-19 po stabilizohet, s’ka nevojë për shtrëngim të masave

admin

Institucionet e shkencës dhe kulturës në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni me deklaratë të përbashkët për UÇK-në

admin

Leave a Comment