December 3, 2020
Portali Shprehja

722 gjoba për mosmbajtje të maskës mbrojtëse

Gjatë 24 orëve të fundit (19/20.11.2020 ) në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 722 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse. Nga MPB-ja në vazhdimësi apelojnë deri tek të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

The post 722 gjoba për mosmbajtje të maskës mbrojtëse appeared first on Alsat.

Të Ngjajshme

Dita Ndërkombëtare e Personave me Aftësi të Kufizuar

admin

Moti sot me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut

admin

33 viktima dhe 946 raste të reja me COVID

admin

Leave a Comment